Illegal dumping La Kaydiiyey

1493–1499 E Franklin St Richmond 23219, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4479452

Submitted To:

City of Richmond

Category:

Illegal dumping

Arkay:

324 jeer

Xaafadda:

Capitol District

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

283023

Taag gareeyey:

trash, drain problem

Sharraxaadda

The itinerant panhandlers are clogging up the storm drains with their trash


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.