Illegal Dumping La Kaydiiyey

1200 5th St Nw Washington, DC 20001, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 11355

Bixi Aqoonsiga:

4486469

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

101 jeer

Xaafadda:

Shaw

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

18-00267511

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Please do something about the dumping by 5th and M St NW! This is ridiculous! DPW--Do a stake out and catch the violator! It's gone on for years!


  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.