Streets/Sidewalks - Curb & Gutter Repair La Kaydiiyey

Mandana Blvd & Calmar Ave Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 22399475

Bixi Aqoonsiga:

452692

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Street/Traffic Issue (Other than Pothole)

Arkay:

99 jeer

Xaafadda:

Trestle Glen

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

453081

Sharraxaadda

This issue was reported to the City of Oakland Public Works Agency via phone (510-615-5566), email (pwacallcenter@oaklandnet.com), or web (www.oaklandpw.com).


  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.