Missed Trash Pickup La Kaydiiyey

289 Windsor Cambridge, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 118165

Bixi Aqoonsiga:

4564738

Submitted To:

Cambridge, MA

Category:

Missed Trash Pickup

Arkay:

165 jeer

Xaafadda:

The Port

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.