Homeless Concerns La Kaydiiyey

165 9th St San Francisco 94103, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

4572443

Submitted To:

SF311

Category:

Encampment

Arkay:

56 jeer

Xaafadda:

South Of Market

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

9151420

Taag gareeyey:

blocked

Sharraxaadda

Aggressive vagrants with stolen property. Camped out using and dealing drugs.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Concern
J. Encampment with people

7 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.