Traffic Signal Maintenance La Kaydiiyey

1017 Heights Blvd Houston, TX 77008, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 6605

Bixi Aqoonsiga:

4624522

Submitted To:

City of Houston

Category:

Traffic Signal Maintenance

Arkay:

63 jeer

Xaafadda:

Greater Heights

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

291654

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

all lights flashing red at 11th and heights all directions

sidoo kale waydiiyey...
S. What is your area of concern?
J. Flashing Red
S. What is the nearest intersection?
J. 11th at heights
S. Problem occurs at what time of day?
J. 4pm-7pm
S. What direction were you traveling?
J. All

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.