Illegal Fireworks La Kaydiiyey

9012 Hilton Albuquerque, New Mexico Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

4638569

Submitted To:

City of Albuquerque

Category:

Illegal Fireworks

Arkay:

29 jeer

Xaafadda:

Loma Del Rey

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

https://www.cabq.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

180705-000104

Taag gareeyey:

blocked

Sharraxaadda

way way too loud


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.