Streets (Dead Animal in Roadway) La Kaydiiyey

131 Willow Stream Court Roswell, GA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 128570

Bixi Aqoonsiga:

4641095

Submitted To:

Roswell, Georgia

Category:

Streets (Dead Animal in Roadway)

Arkay:

28 jeer

Xaafadda:

Roswell

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, roadkill

Sharraxaadda

Resident called stating dead squirrel in road front of her house


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.