Code Violation La Kaydiiyey

5962 Park Pl Hammond, IN 46320, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 51360

Bixi Aqoonsiga:

4673172

Submitted To:

City of Hammond

Category:

Code Violation

Arkay:

38 jeer

Xaafadda:

Hammond

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole

Sharraxaadda

This is a sewer lateral line that has failed causing material to wash out to sewer and form a sink hole.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.