Trash on Public Property La Kaydiiyey

Cabot St Chelsea, MA 02150, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 11910

Bixi Aqoonsiga:

4690698

Submitted To:

Chelsea, MA

Category:

Trash on Public Property

Arkay:

105 jeer

Xaafadda:

Chelsea

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

a walking group cleaned up the street. please help us by picking up the trash.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.