Illegal Dumping La Kaydiiyey

140 Lombard Street New Haven, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

4776450

Submitted To:

New Haven

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

95 jeer

Xaafadda:

Chatham Square

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

furniture, shopping cart etc left on curbside


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.