Illegal Dumping La Kaydiiyey

2428 4th St Ne Washington, DC 20002, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

4787454

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

32 jeer

Xaafadda:

Edgewood

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

18-00436753

Taag gareeyey:

tree, trash

Sharraxaadda

Large pile of yard waste and tree limbs left by contractor


  • La qiray DC 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay DC 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.