Codes Compliance La Kaydiiyey

840 11th Avenue South Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 27175

Bixi Aqoonsiga:

4805649

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

46 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

overgrowth

Koobiga:

4551785

Sharraxaadda

Vegetation on the easement in front of this house is overgrown.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Overgrown vegetation

  • Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.