Alley Blading/Smoothing La Kaydiiyey

3342 Tyrone Boulevard North Saint Petersburg, FL Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1572165

Bixi Aqoonsiga:

4808987

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Alley Blading/Smoothing

Arkay:

93 jeer

Xaafadda:

Jungle Terrace

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobi Gareeyey:

5094300

Sharraxaadda

ALLEY BEHIND ADDRESS NEEDS TO BE BLADED & GRADED

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the issue?
J. Smoothing/resurfacing of dirt/gravel alley, Filling potholes in alley (dirt or paved)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.