Codes Compliance La Kaydiiyey

1140-49th Ave North Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1294890

Bixi Aqoonsiga:

4813760

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

98 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.stpete.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

blighted property

Koobi Gareeyey:

2842138, 2573234

Sharraxaadda

lawn and weeds need cutting again

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Overgrown vegetation

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.