Illegal Dumping -tires were dumped in an alley behind 730 Brandywine Street SE. See attached map picture. The alley stretches between 6th Street SE to Barnaby Street SE. La Kaydiiyey

748 Brandywine St Se Washington, DC 20032, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4828420

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

66 jeer

Xaafadda:

Anacostia

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

18-00459737

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Used tires dumped illegally.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.