Unlawful Depositing (Illegal Dumping) La Kaydiiyey

158 Ellsworth St Bridgeport, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4842123

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Unlawful Depositing (Illegal Dumping)

Arkay:

101 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Chairs on curb.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on public or private property?
J. Public
S. What is the location (nearby intersection, milestone, landmark, etc.)?
J. Hackley St

1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.