Roadway Pickup La Kaydiiyey

Corner Of Park Av.& Gregory St Bridgeport, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4842184

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Roadway Pickup

Arkay:

32 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, sidewalk

Sharraxaadda

Furniture on sidewalk.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.