Illegal Dumping La Kaydiiyey

1200 5th St Nw Washington, DC 20001, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 11355

Bixi Aqoonsiga:

4865045

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

104 jeer

Xaafadda:

Shaw

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

18-00482987

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

I just don't know what to say anymore. Illegal dumping has been going on for years at the can. 5th & M St NW


  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.