Tree growing in wires La Kaydiiyey

3105 Ruffin Street Raleigh, NC 27607, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

487714

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Other Issues not noted above

Arkay:

393 jeer

Xaafadda:

Wade

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree

Sharraxaadda

Tree in ROW. Need to cut back or cut down so wires are not pulled down


5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.