Roadway Signs La Kaydiiyey

1640 Columbia Rd Nw Washington, DC 20009, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

4893230

Submitted To:

DC 311

Category:

Roadway Signs

Arkay:

76 jeer

Xaafadda:

Adams Morgan

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

18-00499561

Taag gareeyey:

pothole, signs, tree, crosswalk

Sharraxaadda

Pedestrian sign from crosswalk is laying in tree box.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.