Overgrown grass La Kaydiiyey

109 Olen Drive Glen Burnie, Maryland Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

4903327

Submitted To:

Other

Category:

Overgrown Grass

Arkay:

41 jeer

Xaafadda:

Ferndale

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

overgrowth

Sharraxaadda

Grass is more than 12” high, needs to be cut

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this a residential property where the grass is currently 12" of higher?
J. Yes
S. Problem location
J. 109 Olen Dr

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.