Water Issues (main breaks, flooding, etc.) La Kaydiiyey

395 State St Albany, NY 12210, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 11165

Bixi Aqoonsiga:

4923165

Submitted To:

City of Albany

Category:

Water Issues (main breaks, flooding, etc.)

Arkay:

68 jeer

Xaafadda:

Central Avenue

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

flood, drain problem

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of issue are you reporting? Please select one.
J. Flooding
S. Please briefly describe the situation.
J. Drain inside Washington Park turn around where there is parking across from 387 State St. is clogged

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.