No Sediment Control!!! La Kaydiiyey

1286 Star Drive Atlanta, GA 30319, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 3070

Bixi Aqoonsiga:

493645

Submitted To:

City of Brookhaven

Category:

Other

Arkay:

389 jeer

Xaafadda:

Brookhaven

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, trash

Sharraxaadda

Bad builder at 1190 Star Drive (30319) refuses to maintain sediment control measures and refuses to clean up significant siltation at corner of Star Drive & Sylvan Circle. Request immediate intervention.


  • La xidhay City of Brookhaven Public Works (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Reopened ThomasP (Martida)

  • La xidhay City of Brookhaven Public Works (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Reopened ThomasP (Martida)

  • La qiray City of Brookhaven Public Works (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Brookhaven City Manager's Office (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Brookhaven City Manager's Office (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Brookhaven City Manager's Office (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay City of Brookhaven Land Development (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.