Water Line Leak La Kaydiiyey

8555 Blind Pass Rd St. Pete Beach, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5015027

Submitted To:

Pinellas County

Category:

Sewer Issue

Arkay:

27 jeer

Xaafadda:

St. Pete Beach

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.pinellascounty.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Please inspect and advise business of what specifically is damaged. This is not within the City of St Pete Beach's area of responsibility.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.