Garbage La Kaydiiyey

1121 E State St Mason City, IA 50401, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5017633

Submitted To:

Mason City

Category:

Garbage

Arkay:

68 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

garbage in alley behind 1121 E. State.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.