Water Line Leak La Kaydiiyey

4654 Marabella St. Pete Beach, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5022485

Submitted To:

Pinellas County

Category:

Water Line Leak

Arkay:

33 jeer

Xaafadda:

St. Pete Beach

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.pinellascounty.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Fresh water is leaking from the valve in the box located to the left of the driveway out front. Running at a high rate of volume........


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.