Tall grass again La Kaydiiyey

4205 Edwards Mill Road Raleigh, NC 27612, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

503015

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Other Issues not noted above

Arkay:

246 jeer

Xaafadda:

Northwest

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

blighted property

Sharraxaadda

Vacant house grass 12" tall. Happened last year too


2 Faallada

  • La qiray City of Raleigh 3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Raleigh 3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.