Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway) La Kaydiiyey

486 7th Avenue North Fair Oaks, CA 94027, United States of America Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5063518

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway)

Arkay:

78 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, trash, sidewalk

Koobiga:

5063514

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Did the items enter a storm drain, creek or stream?
J. No

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.