Illegal Dumping La Kaydiiyey

2107 Hearst Ave Berkeley 94709, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5098270

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

63 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000430404

Taag gareeyey:

trash, sidewalk

Sharraxaadda

Trash all over the sidewalks


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.