Light fixture fell off pole La Kaydiiyey

1334 Sw Macvicar Ave Topeka, KS Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5164904

Submitted To:

City of Topeka

Category:

Street Light Out

Arkay:

58 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

87196

Sharraxaadda

The metal light fixture has fallen on the ground and the wire is dangling. It's the one on the SW corner of 14th and Macvicar.


4 Faallada

  • La qiray City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.