Traffic and Parking signage/signal issue La Kaydiiyey

599 Jersey Ave Jersey City 07302, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5214384

Submitted To:

City of Jersey City

Category:

Traffic: Signal, Signage, and Striping Maintenance

Arkay:

147 jeer

Xaafadda:

Downtown

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

Sign post is severely bent. Needs repair or replacement, or removal. No sign on it.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please select the issue:
J. Traffic Sign
S. Additional Information
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.