Trash: Litter/debris/bulk waste La Kaydiiyey

198 Morgan St Jersey City, NJ 07302, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 6275

Bixi Aqoonsiga:

5234770

Submitted To:

City of Jersey City

Category:

Trash: Litter/debris/bulk waste

Arkay:

88 jeer

Xaafadda:

Downtown

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

blocked

Sharraxaadda

198 Morgan street illegally placing trash on street outside of collection times. rodents have already begun ripping at it, please address.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this a vacant lot?
J. No
S. Additional Information:
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.