Public Property or Right of Way La Kaydiiyey

Tukwila International Boulevard Foster, WA 98168, United States of America Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

5254128

Submitted To:

City of Tukwila

Category:

Public Property or Right of Way

Arkay:

121 jeer

Xaafadda:

Tukwila

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

Cars are always parked onthe sidewalk near the grocery store and in front of the gated lot next to the grocery store , wheelchair users can not possibly get by on the sidewalk nor should a mother have to move the stroller off into the street to pass the parked cars. This is a weekly if not nightly occurrence that never gets taken care of. But if it happened anywhere else it would be taken care of with tickets.


Soo Dhig Faallo Cusub

19 Faallada

  • Henry Hash (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Jose (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Hadenough (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La qiray Bill Devlin (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • laura buckmaster (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Jose (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Hadenough (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Hadenough (Isticmaale Diiwaangashan)

  • corleone52 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Hadenough (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Jose (Isticmaale Diiwaangashan)

  • corleone52 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Hadenough (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Jose (Isticmaale Diiwaangashan)

  • corleone52 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Eric Hines (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Eric Hines (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Jose (Isticmaale Diiwaangashan)

  • corleone52 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.