General Code Issue La Kaydiiyey

1628 Sw 42nd St Gainesville, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

5282508

Submitted To:

City Service Area

Category:

General Code Issue

Arkay:

26 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.cityofgainesville.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

work preformed by unlicensed workers and working with no permits head contractor is named paul if that helps

sidoo kale waydiiyey...
S. Please describe the potential code-related issue.
J. remodel without permits
S. Is this issue related to a rental property?
J. Yes

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.