Pothole La Kaydiiyey

Sw 13th St & Sw College Ave Topeka, KS 66604, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

5309849

Submitted To:

City of Topeka

Category:

Pothole

Arkay:

49 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

88482

Taag gareeyey:

pothole

Sharraxaadda

Numerous large (and small) potholes that have become unavoidable as they are now all across the intersection and both 13th Street and College Ave. Please fill all potholes as last time only 2 of the 6 were filled when requested.


9 Faallada

  • La qiray City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.