PTO - Traffic Sign Request La Kaydiiyey

12th Street South Saint Petersburg, FL Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1069200

Bixi Aqoonsiga:

5317312

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

PTO - Traffic Sign Request

Arkay:

10 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

12 st s and 6 ave s. Street ids down from accident. New ones to be made. 117917

sidoo kale waydiiyey...
S. Accident
J. Yes
S. Work Performed
J. New
S. # of Signs
J. 1
S. Work Performed
J. New
S. # of Posts
J. 1
S. Charge to P
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Charge to A
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Charge to E
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Charge to T
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Charge to O
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.