Trash/Debris (Public Property) La Kaydiiyey

11 W University Ave Gainesville 32601, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 4775

Bixi Aqoonsiga:

5357710

Submitted To:

City Service Area

Category:

Trash/Debris (Public Property)

Arkay:

22 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please identify the general location of the trash or debris on public property.
J. In the right-of-way

  • 311GNV (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Public Works Department (Primary) (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.