Traffic Safety (non-emergency) La Kaydiiyey

1111 Maritime St Oakland, CA 94607, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 4190

Bixi Aqoonsiga:

5381993

Submitted To:

City of Oakland

Category:

Traffic Safety (non-emergency)

Arkay:

34 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

875577

Taag gareeyey:

traffic, road safety, bike concern

Sharraxaadda

Maritime street bike path. more broken bottles in bike path.

sidoo kale waydiiyey...
S. Which calming/safety device are you requesting?
J. Bicyclist Safety - Bike Path/Lane/Route

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • ksbrune (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay ksbrune (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.