Traffic Issue La Kaydiiyey

7201 7th Ave N Saint Petersburg 33710, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 4670

Bixi Aqoonsiga:

5403168

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Traffic Issue

Arkay:

30 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

traffic

Sharraxaadda

Blocking my view of traffic when backing out of drive way

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the issue?
J. Other

  • La xidhay Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Badbeat (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.