Tree Stump La Kaydiiyey

12 Nursery Street Salem, MA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5421009

Submitted To:

City of Salem

Category:

Tree Stump

Arkay:

46 jeer

Xaafadda:

City of Salem

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree

Koobiga:

5121804

Sharraxaadda

10

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the stump on public or private property? (Please note, the city cannot remove stumps that come from a tree on private property)
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.