Codes Compliance La Kaydiiyey

7645 13th Ave N Saint Petersburg, FL, 33710, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

5425962

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

19 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobiga:

5127830

Sharraxaadda

Boaton on a trailer in front yard, Trailer behind a too high fence in thr front yard.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Boat/RV/trailer/commercial vehicle issue
S. Is the reported address your home or business address?
J. No

  • Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.