Nasty racist and illegal sign on city sign post La Kaydiiyey

7805 Causeway Blvd North Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5426827

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Other

Arkay:

396 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.stpete.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

blocked

Sharraxaadda

This sign so badly reflects on the good citizens of St Pete.. It is vile, abusive and disgusting. It is at 7805 Causeway Blvd North I’m surprised it has been up as long as it has

Please notify me when it’s been removed
Hopefully someone gets finded for this


9 Faallada

  • Stee911 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • anonymous (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Stpete1280 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • bill (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Jennifer (Isticmaale Diiwaangashan)

  • anonymous (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Pavement & Traffic Administrative Secretary #A (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • bill (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Ted yarusso (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.