Streets: Sidewalks - In need of Repair La Kaydiiyey

315 Marin Blvd Jersey City, NJ 07302, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 6100

Bixi Aqoonsiga:

5452960

Submitted To:

City of Jersey City

Category:

Streets: Sidewalks - In need of Repair

Arkay:

47 jeer

Xaafadda:

Downtown

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

next door to 186 Morgan, sidewalk blocked by fence that's been breaking since last Thursday

sidoo kale waydiiyey...
S. Please describe the sidewalk issue using the box below.
J. blocked

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.