Illegal Dumping La Kaydiiyey

583 Edgewood Ave New Haven, CT 06511, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2780

Bixi Aqoonsiga:

5454576

Submitted To:

New Haven

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

177 jeer

Xaafadda:

Edgewood

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

big pile of bags and rugs.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.