Snow/Ice on Sidewalks La Kaydiiyey

749–769 Salem St Malden 02148, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

5478980

Submitted To:

City of Malden

Category:

Snow/Ice on Sidewalks

Arkay:

37 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 6

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

crosswalk, sidewalk, snow

Sharraxaadda

Charter school cleared cross walk and put snow in my drive way

sidoo kale waydiiyey...
S. Re-enter the address number and street to confirm which property you are reporting.
J. 755 Salem street
S. Actions taken by City
J. Sidewalk Cleared

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.