Traffic Signal Issue - State and Water Streets La Kaydiiyey

70 State St. Bridgeport, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

5488971

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Traffic Signal

Arkay:

35 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

https://www.bridgeportct.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

Light continues to flash for all intersections in that area and there are at least three

sidoo kale waydiiyey...
S. What intersection?
J. State and Water streets
S. What is the problem?
J. Light out

1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.