Sidewalk, Curb, Gutter Issue La Kaydiiyey

5351-5677 Hollis St Emeryville, CA, 94608, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 870

Bixi Aqoonsiga:

5525638

Submitted To:

City of Emeryville

Category:

Litter/Dumping

Arkay:

66 jeer

Xaafadda:

Emeryville

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash, sidewalk

Sharraxaadda

Sidewalk is blocked by garbage and tents. Have to walk in the road. There are needless on the ground.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.