City Trees and Park Maintenance La Kaydiiyey

W Howard Ave @ Greenwood Cir Decatur, GA 30030, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2205

Bixi Aqoonsiga:

5547128

Submitted To:

City of Decatur

Category:

City Trees and Park Maintenance

Arkay:

26 jeer

Xaafadda:

Decatur

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree

Sharraxaadda

Is the City or CSX responsible for cleaning up the tree limbs along the trail line? and when will it be cleaned up?


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.