PTO - Traffic Sign Request La Kaydiiyey

8001 Macoma Drive Northeast Saint Petersburg, FL Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1146255

Bixi Aqoonsiga:

5557036

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

PTO - Traffic Sign Request

Arkay:

16 jeer

Xaafadda:

St. Petersburg

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

Replaced faded NPIROW at this address.

sidoo kale waydiiyey...
S. Accident
J. No
S. Work Performed
J. New
S. # of Signs
J. 1
S. Work Performed
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. # of Posts
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Charge to P
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Charge to A
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Charge to E
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Charge to T
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Charge to O
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.